Pokoje gościnne LUX

Pokoje gościnne "Lux"

 

Okres zimowy - zapraszamy narciarzy i nie tylko ...

Kompleks narciarski Ski Arena Szrenica to doskonałe miejsce do uprawiania narciarstwa zjazdowego i biegowego. Trasy narciarskie o zróżnicowanej trudności i nowoczesne wyciągi. Niedaleko nich jest własnie nasz obiekt. Oferujemy noclegi w komfortowo wyposażonych pokojach / apartamentach (TV Sat, lodówka):
  • pokoje gościnne 2-3 osobowe z łazienką i aneksem kuchennym
  • pokoje gościnne 3-4 osobowe z łazienką i aneksem kuchennym
  • apartament studio 2+2 (4-6 osób) z łazienką, WC oraz kuchnią i jadalnią
Pokoje gościnne "LUX" to nowy budynek, zbudowany w oparciu o nowoczesne technologie. Usytuowany jest przy ul. Słonecznej 11 - jest to zaciszna uliczka, boczna od ul. Kilińskiego (główna ulica zapewniająca dojazd z centrum miasta do Szrenicy). Dzięki takiemu położeniu Goście mają zapewnioną ciszę i spokój. Jednocześnie jest blisko do dolnej stacji wyciągu krzesełkowego na Szrenicę oraz do centrum Szklarskiej Poręby (restauracje, sklepy).

Wszystkie pokoje gościnne / apartamenty mają niezależne wejścia z zewnątrz, co pozwala Gościom na nieskrępowany dostęp do lokali.

Przed pensjonatem znajduje się obszerny parking dla wszystkich zmotoryzowanych Gości. Parking jest zamykany na noc solidną bramą. Cena parkingu jest wliczona w cenę pobytu (nie ma dodatkowych opłat).
W zimie zapewniamy odśnieżanie parkingu i dojazdu do obiektu od ul. Kilińskiego.

Na terenie obiektu jest bardzo dobry zasięg publicznych sieci komórkowych oraz internetu 3G i 4G LTE.

Za dodatkową opłatą istnieje możliwość skorzystania z masaży (na miejscu).

Serdecznie zapraszamy i życzymy udanego wypoczynku.


UWAGA: Ze względów higienicznych na terenie obiektu obowiązuje całkowity zakaz palenia tytoniu wewnątrz pomieszczeń (palaczy zapraszamy na świeże powietrze) oraz zakaz wprowadzania zwierząt domowych (np. psy, koty, chomiki itp.) bez względu na ich wielkość.

Pokoje gościnne Pokoje gościnne Szrenica Pokoje gościnne Pokoje gościnne Pokoje gościnne Pokoje gościnne Szrenica

Pokoje gościnne Pokoje gościnne Pokoje gościnne
galeria wszystkich zdjęć
 
 

Copyright © 2011-2016 Pokoje Gościnne LUX - All rights reserved.