Pokoje gościnne LUX

Pokoje gościnne "Lux"

 

Okres letni - zapraszamy miłośników gór i nie tylko ...

Szklarska Poręba stanowi doskonałą bazę wypadową w Głównym Grzbiecie Karkonoszy. Mniej zaawansowani turyści i dzieci mogą wjechać na szczyt Szrenicy wyciągiem krzesełkowym. Niedaleko wyciągu jest właśnie nasz obiekt. Oferujemy noclegi w komfortowo wyposażonych pokojach / apartamentach (TV Sat, lodówka):
  • pokoje gościnne 2-3 osobowe z łazienką i aneksem kuchennym
  • pokoje gościnne 3-4 osobowe z łazienką i aneksem kuchennym
  • apartament studio 2+2 (4-6 osób) z łazienką, WC oraz kuchnią i jadalnią
Pokoje gościnne "LUX" to nowy budynek, zbudowany w oparciu o nowoczesne technologie. Usytuowany jest przy ul. Słonecznej 11 - jest to zaciszna uliczka, boczna od ul. Kilińskiego (główna ulica zapewniająca dojazd z centrum miasta do Szrenicy). Dzięki takiemu położeniu Goście mają zapewnioną ciszę i spokój. Jednocześnie jest blisko do dolnej stacji wyciągu krzesełkowego na Szrenicę oraz do centrum Szklarskiej Poręby (restauracje, sklepy).

Wszystkie pokoje gościnne / apartamenty mają niezależne wejścia z zewnątrz, co pozwala Gościom na nieskrępowany dostęp do lokali.

Przed pensjonatem znajduje się obszerny parking dla wszystkich zmotoryzowanych Gości. Parking jest zamykany na noc solidną bramą. Cena parkingu jest wliczona w cenę pobytu (nie ma dodatkowych opłat).
W zimie zapewniamy odśnieżanie parkingu i dojazdu do obiektu od ul. Kilińskiego.

Latem do dyspozycji Gości oddajemy ogród i grill na świeżym powietrzu.

Na terenie obiektu jest bardzo dobry zasięg publicznych sieci komórkowych oraz internetu 3G i 4G LTE.

Za dodatkową opłatą istnieje możliwość skorzystania z masaży (na miejscu).

Serdecznie zapraszamy i życzymy udanego wypoczynku.


UWAGA: Ze względów higienicznych na terenie obiektu obowiązuje całkowity zakaz palenia tytoniu wewnątrz pomieszczeń (palaczy zapraszamy na świeże powietrze) oraz zakaz wprowadzania zwierząt domowych (np. psy, koty, chomiki itp.) bez względu na ich wielkość.

Pokoje gościnne Pokoje gościnne Pokoje gościnne Pokoje gościnne Pokoje gościnne Pokoje gościnne Pokoje gościnne Pokoje gościnne Pokoje gościnne
galeria wszystkich zdjęć
 
 

Copyright © 2011-2019 Pokoje Gościnne LUX - All rights reserved.